سبد خرید:
0
  آیتم

قوانین و مقررات

قوانین :

لازم به ذکر است که تمامی اصول و خط مشی فروشگاه نانو مکس منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران ،  قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربران نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط میباشند.
در صورت تغییر در روند و رویه نانو مکس  تغییرات از همین صفحه قابل بازبینی خواهند بود، لذا استفاده مداوم کاربران از سایت به معنای پذیرش تغییرات خواهد بود.

کاربران :

مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق میشود که با اطلاعات کاربری که خود در فرم ثبت نام درج کرده است ، مبادرت به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات و سرویس ها نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

در زمان استفاده شما از خدمات نانو مکس  ، هنگامی که شما مبادرت به ثبت سفارش میکنید و یا از پست الکترونیک برای ارتباط با نانو مکس  استفاده میکنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود. و در صورتی که درخواست شما با رعایت اصول و روش ها باشد  ، شما موافقت میکنید که نانو مکس  به صورت الکترونیکی  ( پیامک ، پست الکترونیک و یا سایر سرویس های الکترونیکی ) به پاسخگویی درخواست شما بپردازد.

حفظ حریم شخصی کاربران :

 • نانو مکس به اطلاعات خصوصی کاربران سایت احترام گذاشته و نسبت به محفوظ ماندن آنها اقدام خواهد کرد.
  •  نانو مکس  متعهد میگردد که در حد توان از حریم شخصی کاربران محافظت کرده و در این راستا از تکنولوژی های ایمن و مناسب برای هرچه ایمن تر ماندن اطلاعات کاربران بهره خواهد گرفت.
  •  تمامی مطالب در دسترس نانو مکس  از قبیل گرافیک ، آیکون ها ، تصاویر ، مطالب تولید شده توسط نانو مکس  ، اسکریپت ها ، نام گذاری خدمات  و … جزو اموال نانو مکس  به شمار رفته و حق استفاده و نشر آنها برای نانو مکس  محفوظ میباشد. و هر گونه استفاده بدون مجوز از نانو مکس  قابل پیگیری قانونی میباشد.
  •  کاربران ملزم به حفظ اطلاعات محرمانه خود از قبیل نام کاربری و کلمه عبور  خود میباشند و تمامی فعالیت های رخ داده در  حساب کاربری با مسئولیت کاربران خواهد بود.
  •  با توجه به اینکه خدمات نانو مکس  برای افراد زیر ۱۸ سال نیز مناسب است لذا در صورتی که کاربران از سن ۱۸ سال جوان تر  هستند میباید با اطلاع والدین یا قیم قانونی مبادرت به خرید و پرداخت نمایند. مسئولیت این کار بر عهده کاربران است.
  •  تنها مرجع رسمی و مورد تایید ما برای ارتباط با مشتریان و کاربران ، پایگاه رسمی سایت نانو مکس  به آدرس اینترنتی www.nanoomax.ir بوده و همچنین علاوه بر آن اطلاعات تماس ارائه شده در سایت تنها مراجمع مورد تایید میباشند.
  •  نانو مکس  مجاز است بدون اطلاع قبلی  نسبت به توقف سفارش گیری جدید ، توقف فروش اقدام نماید . و تمامی سفارش های پذیرفته شده پیش از توقف برای کاربران ارسال خواهد شد.
  •  حق توقف فروش محصولات به هر دلیلی  بدون اطلاع قبلی برای نانو مکس  محفوظ است.

ثبت سفارش و پردازش :

 • روز های کاری به معنای روز های شنبه تا پنج شنبه هر هفته بوده . تعطیلات رسمی و عمومی در جمهوری اسلامی ایران همچنین جزو روزهای تعطیل محسوب میشوند.
  •  کلیه سفارش های ثبت شده در طول روز های کاری و یا اولین روز کاری بعد از تعطیلات مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت ، همچنین سایت نانو مکس قابلیت ثبت سفارش در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز را دارا میباشد.
  •  نانو مکس  همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشات مشتریان نهایت دقت و تلاش خود را مبذول خواهد داشت.
  •  نانو مکس  اجازه دارد در صورت اتمام موجودی محصول حتی پس از ثبت سفارش کاربران نسبت به  لغو سفارش و استرداد وجه مشتری اقدام نماید ، همچنین مشتری میتواند محصول دیگری جایگزین کرده یا وجه پرداخت شده مسترد خواهد شد.
  •  کاربران ملزم هستند که به هنگام سفارش کالای مورد نظر ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح وبه طور کامل تکمیل نمایند. بدیهی است در صورت نقص اطلاعات یانادرست بودن سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.  

حمل و نقل :

نانو مکس  برای آسودگی مشتریان عزیز روش های ارسال متفاوتی را در بخش تسویه حساب قرار داده که مشتری میتواند انتخاب کند تا با همان روش ارسال شود ولی حق تغییر نوع ارسال برای نانو مکس  محفوظ می باشد و نانو مکس  می تواند بنا بر صلاحدید خود نوع روش ارسال را تغییر دهد و با شرایط خود، ارسال را انجام دهد. بطور مثال اگر مشتری باربری را انتخاب کند، نانو مکس  میتواند با روش دیگری مانند تیپاکس یا پست ارسال نماید و در آنصورت نیز هزینه ارسال و کلیه مسئولیت ها به عهده خود مشتری خواهد بود.

هزینه حمل و نقل :

نانو مکس  ارسال رایگان ندارد و کلیه هزینه های حمل و نقل بصورت پرداخت در مقصد و در محل از شما توسط پست، تیپاکس، چاپار،پیک و باربری دریافت خواهد شد.

خسارت حمل و نقل :

 • نانو مکس با نهایت تلاش در تحویل سالم و بدون آسیب کالا به مشتریان در سراسر کشور میکوشد. نانو مکس  با بسته بندی اصولی و ایمن کالا ها  نسبت به ارسال آنها اقدام به عمل می آورد ، لذا بدیهی است در صورت تحویل کالای سالم و مغایرت کالا با بارنامه یا هر گونه حادثه در حین حمل و نقل و تحویل مسئولیت بر عهده شرکت حمل و نقل خواهد بود و نانو مکس  مسئولیتی در مورد آسیب دیدگی و یا مفقود شدن بار بر عهده ندارد و کلیه پیگیری ها از شرکت حمل و نقل کننده به عهده خریدار می باشد.

مطالب درج شده توسط کاربران و سایت های دیگر

ممکن است نانو مکس  دارای لینک های مختلفی از تارنما های (وب سایت )  دیگر بوده که این تارنما ها تحت کنترل نانو مکس  نمیباشند و نانو مکس  مسئولیتی در قبال محتوای آن ها بر عهده نخواهد داشت ، لذا مسئولیت های استفاده از تارنما های مذکور ( وب سایت)  بر عهده کاربران میباشد.
نانو مکس  در کنترل محتوای نظرات ، انتقادات و پیشنهادات کاربران کوشا خواهد بود ، ولی نظرات و پیشنهادات و انتقادات کاربران نظر نانو مکس  نمیباشد و محتوای آنها بر عهده کاربران ثبت کننده خواهد بود.

کالا و قیمت گذاری :

 • نانو مکس نهایت تلاش خود را در راستای تهیه کالا با بهترین کیفیت و منطبق با مشخصات درج شده در نانو مکس  خواهد داشت. در صورت مغایرت محصول تحویل شده با مشخصات مندرج در نانو مکس  در صورت  عدم استفاده و با حفظ شرایط اولیه کالا ، کالا قابل استرداد خواهد بود.
  •  سیاست های قیمت گذاری نانو مکس  منطبق بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده خواهد بود. نانو مکس  این حق را دارد که با توجه به تورم و یا تغییر قیمت دلار سیسات های قیمت گزاری را آنطور که مجموعه و دست اندرکاران تشخیص می دهند تغییر دهد و بروز کند.

برگشت کالا :

 • با توجه به اینکه اکثر اقلام فروشی در نانو مکس لوازم شخصی می باشند و ممکن است مورد استفاده قرار گیرد، هیچ محصول لوازم آرایشی و بهداشتی توسط نانو مکس  مرجوع نخواهد شد. چنانچه مرجوعی کالا بعد از تماس مشتری با مجموعه تائید شد و چنانچه پلمپ محصول باز نشده بود، مشتری می تواند با هزینه خود کالا را مرجوع کند. نانو مکس  مسئولیتی در قبال هزینه حمل و نقل برای مرجوع کردن کالا ندارد و کلیه هزینه های برگشت کالا به عهده مشتری می باشد.

نمایندگی :

 • نانو مکس در حال حاضر فاقد هر گونه نمایندگی میباشد . و تمامی ارتباطات نانو مکس  و کاربران از طریق  www.nanoomax.ir و راه های ارتباطی معرفی شده در وبسایت  صورت خواهد گرفت.